Krycí plachta na bazén v provedení TOP

Špičkově zpracovaná krycí plachta na bazén

Krycí plachta na bazén v provedení TOP je vyrobena z vysocepevnostního materiálu. K její výrobě používáme kvalitní PVC od špičkového německého dodavatele. Materiál je opatřen lakovaným povrchem, který zaručuje snadnou údržbu a čištění plachty. Plachta je navíc vybavena přivařeným sítem pro snadný odtok vody.

Uchycení se snadnou manipulací

Uchycení plachty je řešeno jednotlivými úchyty ze zátěžové gumy, které jsou k bazénu ukotveny zajišťovacími kolíky. Tento způsob uchycení zaručuje, že krycí plachta spolehlivě drží na svém místě i za větru nebo deště. Připevnění i odstranění plachty je snadné a manipulaci s ní zvládne úplně každý.

Plachtu v provedení TOP zhotovíme na bazén libovolného tvaru

Bazénové krycí plachty v provedení TOP kvalita vyrábíme na míru každého konkrétního bazénu. I pokud je Váš bazén kruhového, oválného, asymetrického nebo jinak nepravidelného tvaru, můžete mu dopřát dokonalou ochranu a sobě bezproblémovou údržbu bazénu. Bazénová plachta TOP Vám zajistí čistou vodu bez napadaných nečistot a vysoký komfort při užívání letních radovánek.

Vysoké zatížení plachty díky kvalitnímu PVC a pevným spojům

Nejen, že jsou naše krycí plachty na bazén v provedení TOP kvalita zhotoveny z vysoce pevnostního PVC. Pro dosažení nejvyšší odolnosti používáme k spojování materiálu technologii vysokofrekvečního svařování, která zaručuje maximální pevnost spojů. Tyto spoje navíc neporuší ani dlouhodobé působení vody. Použití vysoce kvalitních, pevných a odolných materiálů v kombinaci s precizním provedením bazénových plachet zaručuje našim klientům jak vysoce estetický vzhled krycí plachty, tak i její maximální užitnou hodnotu.

Životnost krycí plachty TOP přesahuje 10 let

Naše krycí plachty na bazén v provedení TOP kvalita mají velice dlouhou životnost. Našim klientům garantujeme, v závislosti na použitém materiálu, životnost krycích plachet od 10 do 15 let. Možné zatížení plachty je od 70 kg / 1m2. Krycí plachtu na bazén v provedení TOP kvalita u nás pořídíte již za cenu od 400 Kč/1m2.

Možnost výběru ze široké škály barev a jejich kombinací

Krycí plachta na bazén může být nejen funkčním, ale i estetickým prvkem. Každý z našich zákazníků má možnost zvolit si libovolnou barvu nebo dokonce kombinaci barev materiálu z našeho vzorníku. Bazénová krycí plachta tak může vhodně doplnit vzhled zahrady a stát se jejím výrazným prvkem nebo naopak nenápadně splynout s okolím.

Proč si pořídit krycí plachtu na bazén v provedení TOP:

 • Vytvoření bezpečného prostředí pro děti

  Krycí plachta je i bezpečnostním prvkem, který brání nechtěnému pádu do bazénu. U vysocepevnostní plachty v provedení TOP kvalita nehrozí při pádu osoby protržení a její úchyty jsou provedené tak, aby odolaly dětské zvědavosti.

 • Možnost zhotovení reklamního potisku

  Na krycí plachtu na bazén Vám na přání zhotovíme kvalitní potisk reklamou, logem vaší firmy nebo libovolným motivem.

 • Komplexní služby

  Každému zákazníkovi zajišťujeme komplexní servis. Plachtu zhotovíme přesně podle přání zákazníka a ze zákazníkem vybraného materiálů.

 • Vysoká kvalita za výhodnou cenu

  Všechny naše krycí plachty na bazén v provedení TOP nabízejí vynikají poměr kvality a ceny. Naším cílem je, aby naše produkty byly našim zákazníkům cenově dostupné a zároveň jim poskytovaly maximální funkčnost a dlouhou životnost.

 • Prvotřídní materiály

  Materiály, ze kterých vyrábíme krycí plachty, vždy volíme tak, aby poskytovaly maximální odolnost a pevnost. Bazénové plachty v provedení TOP vyrábíme z vysoce kvalitního PVC od německého dodavatele.

 • Krycí plachta na bazén, která vydrží řadu let

  Pokud pro svůj bazén hledáte plachtu, která vydrží dlouhá léta, jsme tu přesně pro Vás. Plachta v TOP kvalitě si zachová plnou funkčnost a všechny své skvělé vlastnosti minimálně 10-15 let.

Ukázky naší práce :


Potřebujete poradit s výběrem správné plachy? Poradíme vám. Napište nám.