Výroba plachet na míru

Naše společnost se zaměřuje na zakázkovou výrobu plachet na míru přesně podle požadavků klienta. Poskytujeme kompletní služby na klíč včetně odborného poradenství. Klientům se věnujeme od počátku až do úspěšného dokončení realizace zakázky. Zajistíme vše potřebné od doporučení vhodného materiálu přes zpracování návrhu a výrobu plachty až po odbornou montáž. S výrobou plachet máme více než 25 let zkušeností. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu výrobků i poskytovaných služeb. Náš přístup k zákazníkovi vystihuje náš slogan: „PŘIJEDEME – NAVRHNEME – VYROBÍME – DODÁME“.

Disponujeme moderním strojovým vybavením, bohatými zkušenostmi a používáme pouze prvotřídní materiály, což nám umožňuje dodávat plachty s životností až dvacet let. Vyrábíme plachty v široké škále rozměrů. Umíme vyrobit plachty jak na malé stánky, tak i na velké mobilní tribuny. U produktů, které vyžadují montáž, navrhneme jejich ukotvení a následně náš tým zajistí jejich odbornou instalaci. Zákazníkům, kteří potřebují opatřit plachtu logem společnosti či jiným reklamním potiskem, zajistí naše grafické oddělení kompletní zhotovení potisku od vytvoření grafického návrhu po tisk ruční nebo digitální technologií.

Výhody našich kvalitních plachet

Plachty vyrábíme z německých a belgických materiálů s vysokou pevností, v široké škále barev a gramáži od 350 g/m2 do 1100 g/m2. Garantujeme životnost plachet od 10 do 20 let dle typu materiálu a způsobu využití. Součástí našeho portfolia výrobků jsou izotermické plachty, nehořlavé plachty, stínící plachty a další.

Ke spojování jednotlivých komponentů používáme vysokofrekvenčně svařované spoje, které jsou nejpevnějším spojením plachet a zaručují jejich dlouhou životnost. Vyrábíme široký sortiment plachet na míru. Nejčastějšími realizovanými zakázkami jsou autoplachty, reklamní plachty, opláštění hal, dílenské clony, protiprůvanové clony, plachty na lodě nebo atypické kryty z plachet. Na přání zákazníka umíme zhotovit plachty pro libovolný účel.


Potřebujete poradit s výběrem správné plachy? Poradíme vám. Napište nám.